Polecamy się!

Nasza historia

W 2008 roku córki Ani miały 2,5 roku i 6 miesięcy. Jak każda mama i ona zastanawiała się, czy zapewniła swoim dzieciom wszechstronny rozwój, kontakt z rówieśnikami, atrakcyjne zajęcia. By mieć pewność, że tak właśnie się stało… założyła dla nich Filemona, jedno z pierwszych tego typu miejsc w Łodzi.

We wrześniu 2009 roku pojawiła się Agnieszka. Jej pierwszy syn miał wtedy 3 miesiące. Najpierw prowadziła jedynie klub malucha. Z czasem zakochała się także w pracy z rodzicami. Wówczas narodził się tak lubiany przez klientów duet Ania&Aga.

Razem mamy sześcioro własnych dzieci i niezliczoną ilość tych, które przewinęły się przez Filemona. Z biegiem lat mamy coraz więcej doświadczenia ale i głodu wiedzy, ciekawości ludzkich historii, chęci pomocy i entuzjazmu. Chętnie się nim podzielimy!

Ania Weremecka i Aga Rogala

Co inni

mówią o nas?

Polecam szkołę dla rodziców i wychowawców. Dużo wiedzy a także praktyki oraz domowa przyjemna atmosfera 🙂
Agnieszka Majewska
mama
Teo i Zuza wychowankowie Filemona. Dziękujemy za inspiracje, mądre rady i świetną zabawę!
Leda Rydz
mama
jestem pod wrażeniem... ale co ja myślę nie ma aż takiego znaczenia... najważniejsze, co myśli moje dziecko, a ono jest zachwycone
Joanna Antczak
mama
Szkoła dla rodziców i wychowawców była dla mnie fantastycznym doświadczeniem. 10 spotkań na których dowiedziałam się więcej niż z dziesiątek książek. Każdy tydzień przynosił nie tylko nową wiedzę, ale też ciekawe zadania do wykonania wraz z rodziną i nowe spojrzenie na własne dzieci i siebie jako ich mamę:) moim zdaniem to obowiązkowy punkt w grafiku każdego świadomego i chcącego rozwijać się rodzica 🙂 polecam serdecznie
Katarzyna Andrzejewska
mama
Wspaniałe podejście do dzieci... małych ludzi:)
Domi Rosa
mama
Super miejsce dla maluszków z naszej przychodni😊♥️♥️♥️
Adam Orszulak
tata
Zjadamy ciasteczka. Czy to ok? Chcesz wiedzieć więcej? czytaj
Tak, nie widzę problemu.